Návrhy zahrad


Předzahrádka s trvalkamiNaším cílem je Vaší zahradu vytvořit, tak aby splňovala Vaše přání (zakomponování oblíbených rostlin, materiálů a míst k relaxaci), také zvolení vhodných estetických zákonitostí, vhodných materiálů a rostlin.  Dále záleží na expozici terénu, nadmořské výšce, srážkách atd. Všechny tyto faktory se musí dobře vyhodnotit, aby celá kompozice zahrady byla vhodně zvolena k architektuře domu a zapadala do okolní krajiny.
Výhled z terasy na jezírko
Cena návrhu se liší od rozsahu projektové dokumentace a náročnosti projektu. Také záleží na požadavcích majitele, terénu zahrady, velikosti zahrady atd.

Při prvním setkání s Vámi zjistíme, jakou máte představu o Vaší zahradě, jak by měla vypadat a samozřejmě se seznámíme se zahradou samotnou. Poté sdělíme svůj odborný pohled na věc a vše shrneme. Nakonec se dohodneme na konkrétní ceně a jasně specifikujeme, co je možné za částku zrealizovat.

Projekt zahrady Vám můžeme vytvořit pomocí 3D programu, skicy či Vám ho narýsovat. Záleží pouze na Vás, jaký způsob zvolíte a čemu dáváte přednost.  


                                                    
                                                      pohled na kvetoucí rostliny                                                                                                                                                  
      posezení u jezírka